Оберіть предмет:
Форма входу
Статистика
Украина онлайн
Рейтинг@Mail.ru
Верстка современных сайтов под ключ цена Заказать разработку сайта

Англійська мова 9 клас Цикл 2 (уроки 19-30)

Домашні завдання з англійської мови для 9-го класу. Цикл 2 (уроки 19-30)
Урок 19

4. 1. An international exhibition took place in London.
2. International exhibition is talcing place in Kyiv.
3. International exhibition will take place next March in Dnipropetrovsk.
4. When the international exhibition in Manchester is expected?
5. The international exhibition, which took place in Cherkasy, was very interesting.
6. International sport competition in struggle took place recently in Donetsk.
7. Do you like the international exhibition, which took place in our city, didn't you?

Урок 20


8. Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії
Частина І

Британські острови простягаються у північно-західній Європі. Два великих острови, Велика Британія та Ірландія, і багато маленьких складають групу Британських островів. Велика Британія — найбільший острів Європи. Він складається з Англії, Шотландії та Уельсу, історичних регіонів Великої Британії. Англія розташована у південній та центральній частинах Великої Британії, Шотландія на північній частині острова, а Уельс на заході. Велика Британія омивається Атлантичним океаном та Ірландським морем на заході і протокою Ла-Манш на півдні. Північна Ірландія розташована у північно-східній частині Ірландії. Англія, Шотландія, Уельс та Північна Ірландія складають Сполучене Королівство. Поверхня Англії та Північної Ірландії рівнинна, але поверхня Шотландії та Уельсу гориста. Найбільша гора у Великій Британії це Бен Невіс, що в Шотландії. Найдовша річка — Северн. Це на південному заході Англії. Столиця Великої Британії, Лондон, розташована на річці Темза, яка не така довга, як Северн. Вона дуже гарна. Ірландське море глибоко врізаєть¬ся в сушу. Це дуже впливає на клімат, вологий та м'ягкий: зима не дуже холодна, а літо не дуже спекотне.
10. This is a large and beautiful island. It consists of three parts and is washed by three seas. One of the seas deeply enters the land. This greatly influences the climate. It is damp and mild. Surface of the southern part of the island is flat, while surface of the northern part is mountainous.

Урок 21


15. Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії
Частина II

Велика Британія багата на вугілля, залізо, руду та деякі інші мінеральні ресурси. Це одна з провідних країн світу. Вона має дуже розвинуте автомобільне та корабельне будівництво, текстильну, хімічну та електронну промисловість, які сконцентровані в таких містах, як Лондон, Глазго, Манчестер, Ліверпуль та Ньюкасл. Велика Британія знаменита також своїм виробництвом вовни. Англійська вовна експортується в багато країн. Північна Ірландія — один з найбідніших регіонів Сполученого Королівства. Вона має корабельне будівництво, текстильну та хімічну промисловість, які сконцентровані у Белфасті і Лондондері. Інші частини Північної Ірландії сільськогосподарські.
17. 1. Ірландське море глибоко врізається в сушу. 2. Коли я увійшов до кімнати, вона розмовляла з матір'ю. 3. Вона хотіла вступити до університету, чи не так? 4. Він починав нове життя. 5. Не заходь до цієї кімнати: маленький Петрик спить. 6. Ми увійшли до лісу і побачили там маленьку будівлю. 7. Він не любить заглиблюватися у деталі. 8. Тарас не хотів втручатися в розмову.

19. Анекдот про Конан Дойля

Хто не чув про Шерлока Холмса, знаменитого детектива з оповідань сера Артура Конан Дойля? Метод Шерлока Холмса щодо розв'язання найбільш складних проблем полягав у звертанні уваги та аналізу наймен¬ших деталей, навіть якщо вони виглядають неважливими. Сер Артур Конан Дойль одного дня прибув до Парижа. Він взяв кеб від залізничної станції до готелю. Коли він платив кебмену, той сказав: «Дя¬ую, сер Артур Конан Дойль.» «Звідки ви знаєте, хто я такий?» — запитав глибоко здивований сер Артур. «Добре, сер», — відповів кебмен, —«Коли вірити газетам, ви їхали до Парижа з півдня Франції. Поїзд, яким ви приїхали, прибув з півдня Франції. З вашої одежі, особливо з капелюха та, також, з того факту, що ви тримає¬те парасольку, я можу сказати, що ви англієць. Ці деталі допомогли мені припустити, що ви — сер Артур Конан Дойль.» «Чудово! Чудово!» — вигукнув сер Артур. —«Ви проаналізували факти абсолютно коректно. І ви володіли такою малою кількістю фактів! Тонка робота! Дуже тонка!» «Звісно», — промовив кебмен. —«Ваше ім'я є на обох ваших валізах. Цей факт також допоміг.»

Урок 22


25. Autumn

Now is autumn. Days become shorter and nights — longer. Yesterday was a rain. It was cold. But today the weather is fine. Now the sun is shining. I like very much such a weather on autumn.

Урок 23

30 1. I was very glad that my brother had done all exercises. 2. We had cleaned the class before teacher entered. 3. He showed me the book that he had bought. 4. We had finished translation of the article by 3 o'clock. 5. Had she dressed her toy when mother asked her to eat? 6. They said they had studied this rule. 7. Petryk had not dressed by 7 o'clock. 8. Pupils had done morning exercises by 8 o'clock. 9. Who had done morning exercises by 8 o'clock? All the pupils have.
32. Norway is situated in southern Europe. The capital of Norway is Oslo. Territory of Norway is 324000 square kilometers. The population of Norway is almost 4 million. Climate is temperate, but cold in north-east. The major part of Norway is covered by forests. Norway is rich in copper, iron, nickel and zinc.
33. Англомовні країни
Частина І

У світі багато людей, які спілкуються англійською мовою. Вони мешкають в різних країнах, як то Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Канада, Австралія, Нова Зеландія. Велика Британія не дуже велика країна. Вона набагато менша за Францію та Норвегію і менша за Фінляндію. Вона складається з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Англія — найбільша частина країни. Англійська мова є національною мовою усіх частин Великої Британії.

Урок 24


38. Лондон

З уроків географії ви знаєте, що схід зустрічається із заходом на Гринвічському меридіані. Це у Лондоні. Лондон, одне з найбільших міст у світі, розташований на річці Темза та є столицею Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, резиденцією Британської влади. Лондон — великий індустріальний і культурний центр з населенням понад мільйон людей. Букінгемський палац, Лондонська резиденція британської влади, має своє ім'я від будинку, побудованого на початку XVIII століття для герцогів Бекінгемів. У 1761 році Георг III збудував Палац для своєї дружини. Відтоді він відомий як «будинок королеви». Королева Вікторія була першим монархом, що мешкав там. Королівський штандарт передається і церемонія зміни гвардії проходить кожного дня, коли монарх знаходиться в резиденції. Лондон складається з чотирьох головних районів, відмінних один від одного. Це Сіті, Вестмінстер, Вест Енд та Іст Енд. Сіті малий за площею, але це бізнес-центр Лондона. Багато банків та офісів розташовано там. Серце Сіті — фондова біржа. Вестмінстер — найважливіша частина столиці. Це її адміністративний центр. Там знаходиться Будинок парламенту. Це чудовий будинок з двома вежами та дуже великим годинником, який зветься Біг Беном. Навпроти Будинку парламенту знаходиться Вестмінстерське абатство. Це дуже чудо¬ва церква, збудована 900 років тому. Могили багатьох великих державних діячів та письменників знаходяться в Абатстві. На захід від Вестмінстера знаходиться Вест Енд. Тут ми знаходимо більшість великих магазинів, готелів, музеїв, картинних галерей, театрів та концертних залів. Площа Пікаділлі — серце Лондонського Вест Енду. Вест Енд — це широкі вулиці і багато парків, садів і скверів. На схід від Вестмінстера знаходиться Іст Енд, індустріальний район Лондона. В Іст Енді немає парків або садів, та ви можете побачити тут багато гарних будівель. Більшість заводів і фабрик розташовані там. Говорячи про Лондон, ви повинні розуміти, що це місто контрастів.
39. 1. London is situated on the river Thames. 2. London is a great industrial and cultural center. 3. City is the business center of London. 4. Westminster is the administrative center of London. 5. Opposite the Houses of Parliament is Westminster Abbey. 6. The tombs of many great statesmen, scientists and writers are in the abbey. 7. There are wide streets with beautiful houses and many parks, gardens and squares in the West End. 8. To the east of Westminster is the East End. 9. London is the city of contrasts.

Урок 25

1. Look there: workers build the new building. 2. Roman has built the building. 3. Workers haven't built this building yet. 4. When I entered the room, Petrik built the small building from bricks. 5. He will build the building from bricks. 6. Mykola and Dmitro are going to build a new building here. 7. Have you built the building already? 8. He has built a building, hasn't he? 9. Who will build this building? — Our family will.
44. Англомовні країни
Частина II

Сполучені Штати Америки розташовані посередині Північно-американського континенту. Площа США становить понад 9 мільйонів квадратних кілометрів. її населення перевищує 260 мільйонів чоловік. Англійська мова — також національна мова США. У1607 році деякі англійці поселилися у Південній Америці і принесли англійську мову на континент. У наш час люди говорять так званою американською англійською у Сполучених Штатах Америки. Британська і американська англійські хоча і спільні за походженням, мають деякі лексичні, граматичні і фонетичні відмінності.

Урок 27

58. Бібліотека Британського музею.

Одним з найбільш цікавих місць Лондона є Британський музей. Його бібліотека — найбільша в Англії. Бібліотека охоплює книжки авторів усіх часів і країн. Книжки не можна брати з бібліотеки. Існує велика кругла читальня посередині музею із зручними місцями і столами для 400 читачів. Бібліотека Британського музею має понад 6 мільйонів книжок. Бібліотека має колекцію рідкісних книжок та рукописів, включно з ранніми виданнями Шекспіра. Є також видатна колекція іноземних книжок. Серед коштовностей — перший фоліант Шекспіра і документ з його автографом. Тут є також колекція книжок і листів Діккенса. Карта Лондона, надрукована 1560 років тому.
59. Див. впр. 44 (Урок 25).

Урок 28


64. Англомовні країни
Частина III

Канада розташована на північ від Сполучених Штатів Америки. Це дуже велика країна, більша за Сполучені Штати Америки. її територія складає близько десяти мільйонів квадратних кілометрів. У Канаді багато людей говорять англійською, тому що також приїхали з Англії багато років тому. Та в деяких частинах Канади розмовляють французькою. Люди, які мешкають в тих частинах, приїхали до Канади з Франції.
66. Англомовні країни
Частина IV

Австралія — найменший континент у світі. Це також англомовна країна. Австралія має кілька кліматичних регіонів, від жаркого до субтропічного і тропічного. Найспекотніший літній місяць у країні — січень, а найхолодніший зимовий місяць — червень. Оскільки Австралія знаходиться в південній частині півкулі, на півдні Австралії холодно, а на півночі спекотно.

Урок 29


70. Лист

Люба Люсі,
Тут у Лондоні у мене багато хороших друзів серед школярів і студентів коледжу. Та мій найкращий друг (його ім'я Гарі) не школяр і не студент. Він клерк у великому офісі. Йому двадцять років, він високий і ставний. Він ще не одружений і не має своєї сім'ї. Ось картина того, чим він займається у робочі дні. Кожного ранку Гарі прокидається близько сьомої. Потім він робить зарядку, вмивається і снідає. Після сніданку він покидає дім і прямує до станції. Оскільки він мешкає у передмісті, він має доїхати до Лондона на поїзді. То ж він сідає у 8-ми годинний поїзд і прибуває до міста о п'ятнадцятій на дев'яту. 10 хвилин треба, щоб дістатися до офісу, котрий розташовано недалеко від станції. В офісі Гарі звичайно зайнятий до 17.30. Повернувшись додому, він обідає і недовго відпочиває. Ввечері він любить трохи почитати і попрацювати в саду. Іноді він сідає і дивиться телевізор або слухає радіо. Іноді він ходить гуляти. Тільки не до півночі, коли він звичайно лягає спати. Як правило, ми зустрічаємося у вихідні. Гарі і я часто ходимо до кінотеатру або на танці і гарно проводимо час разом. Як твої справи, Люсі? Чи є якісь новини від Джона? Чекаю на твою відпвідь
Найкращі побажання, щиро твій, Боб.

Урок 30


Англомовні країни
Частина V

Нова Зеландія розташована на південь від Австралії. Коли у Великій Британії північ, у Новій Зеландії південь наступного дня. Сезони Нової Зеландії також відрізняються від Великої Британії. З грудня до лютого — літо, з березня до травня — осінь, з червня до серпня — зима, з вересня до листопада — весна. Літо не дуже спекотне, а зима не дуже холодна в Новій Зеландії. Англійська мова — державна мова в Новій Зеландії. Багато людей з Англії, Уельсу, Шотландії та Ірландії переїхали жити до Австралії і Нової Зеландії наприкінці XVIII століття.

Готові домашні завдання Уроки списать бесплатно домашка домашня вправа решебник алгебра математика физика Г.П Бевз М.І .Шкіль ГДЗ